در این جلسه که با حضور مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان با حضور رئیس انجمن کفش ماشینی استان قم برگزار شد به شرایط ویژه اعطای زمین جهت تولیدات صادراتی بحث و گفتگو شد.
داودآبادی اظهار کرد: شعار ما این است که یک شهر سه هزار و ۵۰۰ هکتاری نزد ما امانت گذاشته شده تا آن را به مالکان واقعی؛ یعنی تولیدکنندگان و کارآفرینان برسانیم.
وی ادامه داد: بر همین اساس با تلاش های صورت گرفته، جذب سرمایه گذار در این منطقه نسبت به سال گذشته افزایش پنج برابری داشته است.
مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان تصریح کرد: ادعای قابل اثبات داریم که با مدل های جدید واگذاری زمین که تدوین کردیم، هر سرمایه گذار و فعال اقتصادی که بیاید به منطقه ویژه سلفچگان و با این شرایط نتواند کار کند؛ قطعا در هیچ مکان دیگری نمی تواند کار خود را پیش ببرد.


داودآبادی در پایان با اشاره به اینکه با تمام توان در حال جبران عقب ماندگی های این منطقه در حوزه های زیرساختی و خدمات الکترونیک هستیم، خاطرنشان کرد. ما به دنبال جذب سرمایه اجتماعی هستیم و هیچ سرمایه ای بالاتر از اشتغالزایی برای ما اهمیت ندارد و بنابراین سرمایه گذاری که اشتغال زایی بالایی داشته باشد، قطعاً شرایط بسیار مناسبی را برای دریافت زمین خواهد داشت.

دیدگاهی یافت نشد

دیدگاهتان را بنویسید