همکاران محترم، فعالان صنعت کفش و مشارکت‌کنندگان ارجمند پنجمین نمایشگاه کفش، صندل و صنایع وابسته استان قم

 

بازدیدکنندگان گرامی

حمد و سپاس خداوند سبحان را که یک بار دیگر این توفیق و افتخار را نصیبمان کرد تا رویداد بزرگ “پنجمین نمایشگاه تخصصی کفش، صندل و صنایع وابسته استان قم” را به مدد و حضور و تلاش ارزشمندتان به سرانجام برسانیم و نوید آغاز دوره‌ای جدید را به ارمغان آوریم.

شاید به جرات بتوان گفت مهمترین رویداد در عرصه صنعت کفش به ویژه در بخش کفش‌های ماشینی و تزریق مستقیم رقم خورد. از همان ابتدای کار دوره نخستین نمایشگاه قم در پنج سال پیش، سیاست‌ها و برنامه‌هایی تدوین شد که همگی از “جنس عمل و به دور از شعارزدگی” بود. در این مدت ۵ سال هدف مدیران برگزارکننده نمایشگاه این بود که با تعامل، همفکری، همکاری با انجمن‌ها و تشکل‌های مرتبط و همچنین تولیدکنندگان صنعت کفش و با استفاده از توانمندی‌های خود، فضای حاکم بر صنعت کفش کشور را که در راستای تولید ملی و اشتغال نیروی ایرانی بوده را در ابعاد کوچک به نمایش بگذارند.

پنجمین نمایشگاه تخصصی کفش، صندل و صنایع وابسته استان قم فرصت بسیار خوبی را برای به اشتراک گذاشتن انواع تولیدات صنعت پایپوش کشور فراهم ساخت و فرصت‌های جدید و دستاوردهای کسب شده را به نمایش گذاشت و همچنین محل مناسبی را برای هم‌اندیشی و تبادل نظر تولیدکنندگان و کارآفرینان برای رایزنی با مشتریان داخلی و خارجی فراهم کرد. امیدواریم قهرمانان تولید ملی کشورمان با دیدار و مذاکره با تجار خارجی که در این نمایشگاه حضور چشم‌گیری داشتند، بزرگترین رویداد تجاری صنعت کفش و صندل را رقم زده باشند. به گفته تولیدکنندگان این عرصه از این دیدارها تفاهم‌های خوبی حاصل شده است و تولیدکنندگان نوظهور در این عرصه در حال مذاکره برای استفاده از تجربیات تولیدکنندگان نامدار بودند. بی‌تردید انجمن صنایع کفش‌های ماشینی استان قم به عنوان متولی این رویداد عظیم یک بار دیگر در پنجمین نمایشگاه تخصصی کفش، صندل و صنایع وابسته در شرایطی که دشمنان و بدخواهان چشم دیدار رشد و عظمت ایران عزیزمان را ندارند ثابت نمود که با پشتوانه شما تولیدکنندگان و حضور قاطعانه شما فعالان این صنعت به درستی می‌توان حماسه آفرید و آن را افتخار صنعت کفش ماشینی خواند.

تفاوت نگاه مشتریان و تجار خارجی و نیز آمادگی حضور و علاقه‌مندی شرکت‌های بزرگ بین‌المللی صاحب فناوری و سرمایه در بخش صنایع وابسته صنعت کفش برای ورود به این نمایشگاه‌ها در سال آینده خود گواه این موفقیت مهم است که امیدواریم مسئولین را نیز در این راه مصمم‌تر کرده باشد تا در جهت سرعت بخشیدن به ساخت ساختمان جدید نمایشگاه قم تلاش مضاعفی را انجام دهند تا در سال آینده شرمنده شرکت‌کنندگان نباشیم.

اینک در انتهای راه پنجمین نمایشگاه تخصصی کفش، صندل و صنایع وابسته استان قم هستیم و این نوید را می‌دهیم که با همتی مضاعف، عزمی راسخ‎تر، برنامه‌ریزی منظم و منسجم‌تر و همکاری مسئولین، ششمین نمایشگاه تخصصی کفش، صندل و صنایع وابسته استان قم را در سال ۱۳۹۹ (۲۰۲۱) در محل جدید ساختمان‌های نمایشگاهی استان قم برگزار کنیم. این فرصت را غنیمت می‌شماریم و از کلیه مسئولان، شرکت‌ها، انجمن‌ها، تشکل‌ها و صاحبان صنایع دعوت می‌کنیم تا با نگاهی مسئولانه و متعهدانه‌تر در کنار و دوشادوش کارآفرینان این صنعت قرار بگیرند تا ششمین نمایشگاه تخصصی کفش، صندل و صنایع وابسته استان قم مظهری از تعامل، تلاش، مدیریت مبتنی بر منطق، دانش و در راس همه اراده و خدمت باشد.

امید ما این است که صنعت کفش بار دیگر بارقه‌های “تلاش، آفرینش و بالندگی” را به منصه ظهور بگذارد و به طور عمیق و فراگیر افق‌های جهانی را در نوردد.

در پایان امیدواریم با بهره جستن از نظرات سازنده و پیشنهادات مفید و ارزنده همه مشارکت‌کنندگان در نمایشگاه بستری فراهم شود تا از تجربیات ارزشمندتان در ششمین نمایشگاه تخصصی کفش، صندل و صنایع وابسته استان قم (Qom Shoes) استفاده شایان به عمل آید.

به امید دیدار مجدد شما

هیات مدیره انجمن کفش‌های ماشینی استان قم

دیدگاهی یافت نشد

دیدگاهتان را بنویسید