• امروز دوشنبه, 29 مهر 1398 - Mon 10 21 2019
 • اخبار

  جلسه بررسی مشکلات مرتبط با واحد های بدون مجوز

  جلسه بررسی مشکلات مرتبط با واحد های بدون مجوز روز چهار شنبه در دفتر انجمن کفش برگزار گردید.

   

  بازدید مهندس غضنفری سرپرست معاونت اموراقتصادی و توسعه منابع استانداری با همراهی مهندس سیجانی رئیس سازمان صمت از نمایشگاه تخصصی کفش و صندل

  مهندس غضنفری سرپرست معاونت اموراقتصادی و توسعه منابع استانداری با همراهی مهندس سیجانی رئیس سازمان صمت از نمایشگاه تخصصی کفش و صندل  صنایع وابسته بازدید نمودند.
  در این بازدید که مدیران کل دفتراقتصادی و دفتر جذب سرمایه گذاری استانداری نیز حضور داشتند، مهندس غضنفری برگزاری نمایشگاه را فرصتی برای ارایه توانمندیها و پتانسیل واحد های تولیدی، صنعتی برشمردند و اظهار داشتند یکی از محورهای اقتصاد مقاومتی گفتمان سازی و ارتباط نزدیک بین تولید و مصرف است و این موضوع با برگزاری همین نمایشگاه ها محقق می گردد.
   
   

  ارسال کمک های اهدایی انجمن صنایع کفش ماشینی استان قم به هموطنان عزیز زلزله زده کرمانشاه

  کمک های اهدایی به همت اعضای انجمن که  شامل 4 دستگاه کانکس و یک دستگاه کامیون انواع کفش و صندل و دمپایی به ارزش بیش از هفتصد میلیون ریال روز سه شنبه 14 آذرماه به مناطق زلزله زده ارسال گردید.

  ضمنا از تمامی همکاران که در این امر خیر و انسانی شرکت نمودند تشکر و قدردانی بعمل
  می آید.

  اجرکم عندالله

  هیت مدیره انجمن صنایع کفش ماشینی استان قم.

   
   
   
   
   
   

  مرحله دوم ارسال کمک های اهدایی انجمن صنایع کفش ماشینی استان قم به هموطنان عزیز زلزله زده منطقه قصر شیرین

  ضمن عرض تشکر و قدردانی از همکاران عزیزی که در این حرکت خداپسندانه شرکت نمودند ، به اطلاع می رساند دومین محموله اهدائی توسط واحدهای تولیدی کفش ماشینی استان قم شامل حدود  300 کارتن انواع کفش ، دمپائی و چکمه در سایزهای مختلف ، در تاریخ 96/9/22 به منطقه زلزله زده قصر شیرین ارسال گردید .

   
   انجمن کفش ماشینی استان قم 
   

  برگزاری هشتمین مجمع عمومی عادی سالانه جامعه مدیران و متخصصین صنعت کفش ایران

  دوره هشتم انتخابات هیئت ‎مدیره جامعه مدیران و متخصصین صنعت کفش ایران 20 شهریور در اتاق بازرگانی ایران با حضور نماینده وزارت کشور و معاونت امور تشکل های اتاق بازرگانی ایران برگزار شد و اعضای جدید معرفی شدند.

  به گزارش خبرنگار صنعت کفش؛ در ابتدای نشست مطابق دستور جلسه که از طریق روزنامه و فاکس و شبکه های مجازى اطلاع رسانی شده بود ، هیات رییسه انتخاب شدند و در ادامه مطابق دستور جلسه محمع به فعالیت خود ادامه داد . رییس هیات مدیره  ضمن ارایه کزارش فعالیت هیات مدیره  دوره هفتم ( ١٣٩٣-١٣٩۶) عنوان نمود  در دنیای جدید روش‎ها و رویکرد های مدیریتی تغییر کرده است و صنعتگران و فعالان بازار باید برای دفاع از حقوق خود نخست درک دقیقی از شرایط جدید داشته باشند و در گام دیگر با زبان آمار چالش ها  و پیشنهادهای خود را به مدیران بالادستی ارائه دهند. مشروح این سخنان در نشریه مهر جامعه صنعت کفش خواهد آمد.

  در ادامه نامزدهای هیئت مدیره دوره هشتم جامعه مدیران و متخصصین صنعت کفش برای رای‎گیری معرفی شدند که به ترتیب حروف الفبا؛ حبیب آفاق از گروه صنعتی کفش آفاق (تبریز)، حسین آقامحمدصادق عرب از شرکت نسیم سحر، رضا بصیر از نوید بهمن، سیدمهدی بهشتیان از کفش بهشتیان (اصفهان)، اکبر بیگلرپور از کفش معیار تولید، محمدرضا داورپناه، رییس هیئت مدیره شرکت تهران دلتا، سیدناصر دزفولی از کفش کلار، عبدالحسین رحمانیان از کفش نگهبان، قاسم سعیدی‎نژاد از کفش البرز، عبدالمجید سعیدی‌نژاد از گروه صنعتی کفش پیام، محمد‎نقی سلیمی از شرکت پویا راه پروژه، خیرالله شریفی، مدیر عامل شرکت کفش الهام، رمضان شریفی، رییس هیئت مدیره کفش الهام، مصطفی طالقانی از کفش نهرین، سیروس عباس‎نژاد از کفش مترو، محمد عرب از شیما کفش، مصطفی کرمانی از کفش سالار (قم)، علی لشکری، مدیرمسئول نشریه صنعت کفش، علی محققی از کفش هدف و محمد ملاآقاجانی از کفش شهپر ممتاز (قم) برای عضویت در هیئت مدیره، رومیک قازاریانس از شرکت سیس، سیدحسین موسوی، دبیر کل وقت جامعه، مهدی یوسفی‎فر از نوین چرم و حمزه زعفران‎لو از نوین گام پای‎پوش برای بازرسین معرفی شدند.

  در ادامه با حضور ۱۰۳ عضو جامعه مدیران و متخصصین صنعت کفش ایران که در جلسه حضور داشتند رای‎گیری انجام شد و در نهایت علی لشکری، محمد عرب، مصطفی طالقانی، علی محققی، عبدالمجید سعیدی‌نژاد، محمدرضا داورپناه، خیرالله شریفی، رضا بصیر، اکبر بیگلرپور، حسین آقامحمدصادق عرب و مصطفی کرمانی به عنوان اعضای اصلی هیئت مدیره و حبیب آفاق، رمضان شریفی، محمد ملاآقاجانی و قاسم سعیدی‎نژاد به عنوان اعضای علی ‎البدل و نیز سیدحسین موسوی و حمزه زعفران‎لو به عنوان بازرسین اصلی و مهدی یوسفی‎فر به عنوان بازرس علی ‎البدل انتخاب شدند.